https://series.pl/wp-content/uploads/2018/09/wordpress-bg-medblue-1920x1080.png

Posiadanie własnej strony internetowej jest pierwszym krokiem do tego, by zaistnieć w internecie.

W dzisiejszych czasach strony internetowe po prostu sprzedają - to one w dużej mierze generują zyski firm. Warto więc zadbać o to, by firmowa strona była znakomicie wykonana.

Nasza firma zaprojektuje i stworzy dla Państwa profesjonalną witrynę w oparciu o platformę WordPress. Wybierzemy dla Państwa indywidualny szablon oraz zaprojektujemy stronę zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Specjaliści z naszej agencji zadbają, by wyróżniała się ona na tle konkurencji i była perfekcyjnie dopracowana.

Zalety WordPressa

Wordpress to darmowa platforma służąca do umieszczania na niej stron internetowych. Jest łatwa w obsłudze, dlatego po wykonaniu strony i oddaniu jej w Państwa ręce będziecie mieli możliwość szybkiej edycji wszystkich treści umieszczonych na Waszej witrynie. Wyposażymy ją również w możliwość dodawania wpisów na blogu. Strony stworzone w oparciu o platformę WordPress łatwo się pozycjonują, ponieważ Google ma do nich duże zaufanie. Istnieje też możliwość wgrania darmowych wtyczek, które jeszcze bardziej usprawnią procesy związane SEO. Mnogość dodatków, jakie możemy wgrać do WordPressa jest jedną z głównych zalet tej platformy. Łatwość ich użytkowania sprawia, że bez problemu na naszą stronę możemy dodawać wpisy, zdjęcia, a nawet filmy.

Co powinno znajdować się na stronie www ?

Na stronie internetowej powinny znajdować się dane o właścicielu. W przypadku, gdy jest nim firma, niezbędne będzie umieszczenie firmowych danych w stopce. To jednak nie wszystko - podstawą będzie zamieszczenie formularza kontaktowego, za pomocą którego klient będzie mógł łatwo się z nami skontaktować. To niezwykle istotne, ponieważ gdy już uda nam się zbudzić ciekawość użytkownika co do oferty, należy dać mu również możliwość szybkiego zapytania o jej szczegóły. Przyda się także mapka Google z dokładną lokalizacją naszej siedziby. W ten sposób znacznie umocnimy zaufanie klienta do naszej organizacji i sprawimy, że chętniej podejmie z nami kontakt.

Wyślij do nas wiadomość