https://series.pl/wp-content/uploads/2018/06/20170419213806-adwordslogo-1920x1080.jpeg

97 proc. polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google

Posiadając już profesjonalną stronę, którą wykonała dla Państwa nasza agencja równie ważna jest jej promocja. Metod reklamy w internecie jest dziś wiele - generalnie firmy stosują podobne metody, chcąc wyróżnić się na rynku. By jednak wzmocnić wpływ reklam na liczbę użytkowników odwiedzających naszą witrynę trzeba zdywersyfikować ich rodzaje. Od lat popularną i cenioną formą reklamy są Google Ads. Nasza agencja interaktywna pomoże Państwu z zaplanowaniu kampanii oraz dalszą opiekę nad jej trwaniem.

Google Ads - zalety

Istnieje wiele zalet wykorzystywania kampanii Google Ads w procesie promowania naszego biznesu. Największą z nich bez wątpienia jest łatwość, z jaką klient może odnaleźć naszą witrynę w sytuacji, gdy korzystamy z reklam Google. Wtedy to nasza strona internetowa pojawia się na samym szczycie listy wyszukiwania bez względu na to, czy wcześniej ją pozycjonowaliśmy. Jest więc doskonałym i szybkim sposobem na dotarcie do nowych klientów. Najlepiej sprawdzi się wtedy, gdy potrzebujemy szybkiej reklamy, ponieważ na przykład wypuszczamy nowy produkt na rynek. Uruchomienie kampanii Google Ads da nam szybkie rezultaty oraz co ważne - pozwoli na błyskawiczne przetestowanie tego, jak klienci reagują na naszą ofertę. Ponadto obecność na samym szczycie listy wyszukiwania znacznie wzmocni świadomość marki w umyśle klienta. Nawet jeżeli chwilowo nie jest on zainteresowany ofertą naszej firmy, to i tak istnieje duża szansa, że zapamięta jej nazwę i po jakimś czasie do nas zajrzy.

AdWords a pozycjonowanie

Wiele firm stawia na pozycjonowanie, pomijając zupełnie reklamy Google. Oczywiście - SEO również ma bardzo ważne znaczenie w długofalowej strategii marketingowej. Problem w tym, że jest to działanie obliczone na sukces w dłuższej perspektywie. Pozycjonowanie zacznie przynosić pierwsze efekty prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy. Kampania Google Ads o wiele lepiej sprawdzi się w sytuacji, kiedy chcemy od razu pozyskać dużą liczbę użytkowników odwiedzających naszą witrynę.

Napisz do nas