https://series.pl/wp-content/uploads/2018/06/social_media-2-1920x1080.png

Kto nie posiada profilu w mediach społecznościowych ten nie istnieje

Obecność w portalach społecznościowych jest dziś obowiązkiem każdej firmy, która chce zaistnieć w internecie. Nie każdy właściciel strony www posiada wiedzę, jak najlepiej wykorzystać media społecznościowe do budowy wizerunku marki. Nasza agencja interaktywna oferuje Państwu prowadzenie profili społecznościowych w najważniejszych serwisach tego typu. Mowa tutaj o Facebooku, Twitterze oraz Instagramie, które to serwisy są wiodącymi na ogólnoświatowym rynku. Każdy z nich jest nieco inny i posiada inne zalety - tworząc strategię marketingową poprzez obecność w tych serwisach nasza firma zyskuje dużą przewagę nad konkurencją.

Facebook

Facebook powstał jako serwis społecznościowy łączący znajomych. Szybko jednak przekształcił się w ogólnoświatowego giganta, na którym największe firmy promują swoje usługi. Reklama na Facebooku posiada wiele zalet - przede wszystkim sama obecnośc jest całkowicie darmowa, a wypromowanie marki zależy tylko od tego, jak ciekawe posty będziemy umieszczać. Nasza agencja zadba o to, by posty kreowane przez nas fanpage będą ciekawe dla czytelników, co zapewni ich rozpowszechnianie i co za tym idzie - sposób na długofalowe budowanie wizerunku firmy.

Twitter

Twitter również w ostatnich latach stał się ważnym elementem komunikacji marek. Krótkie wiadomości (do 280 znaków) zapewniają szybkość przekazu, a możliwość ich udostępniania przez użytkowników pozwala na błyskawiczne rozchodzenie się wiadomości po portalu. Wystarczy kilka ciekawych twittów miesięcznie, by zapewnić naszej firmie dodatkowych klientów.

Instagram

To portal ze zdjęciami dodawanymi przez użytkowników. Cechami charakterystycznymi tych fotografii jest ich niezwykła jakość oraz unikalny styl. Instagram jest znakomitym narzędziem dla firm, które chcą "sprzedawać obrazem". Świetnie sprawdzi się na przykład wtedy, jeśli prowadzimy biuro podróży. Unikalne widoki z egzotycznych miejsc z pewnością sprawią, że klient zapragnie, by skorzystać z naszych usług. Promocja na Instagramie będzie też dobrym pomysłem dla wszelkiego rodzaju fabryk i manufaktur, wytwarzających ładne przedmioty i chcących pochwalić się swoimi wyrobami.

Pakiet Startup

99zł

Na start


1 wpis tygodniowo

Facebook

Dedykowana grafika

Organizacja konkursów

Miesięczny raport

Pakiet Biznes

179zł

Dla każdego


2 wpisy tygodniowo

Facebook, Instagram

Dedykowana grafika

Organizacja konkursów

Miesięczny raport

Pakiet Elite

249zł

Dla wymagających


3 wpisy tygodniowo

Facebook, Instagram

Dedykowana grafika

Organizacja konkursów

Miesięczny raport

Komunikacja z klientem

Napisz do nas