https://series.pl/wp-content/uploads/2018/06/1026-1920x1080.jpg

Nie każdy właściciel strony internetowej zdaje sobie sprawę, jak ważny w jej prawidłowym funkcjonowaniu jest dobry hosting WWW.

Dbałość o prawidłowe działanie serwera to nie tylko jego wykupienie. Należy regularnie sprawdzać, czy serwer spisuje się należycie dobrze. Nasza agencja oferuje Państwu pomoc w zakresie opieki nad hostingiem www. Co dokładnie możemy dla Państwa zrobić ?

Wgranie plików

Wgranie plików strony odbywa się za pomocą przeniesienia ich do folderu ftp. Należy mieć przy sobie wszystkie loginy i hasła do naszego serwera - nasza agencja pomoże Państwu w tym, by regularnie aktualizować pliki na serwerze, co wydatnie pomoże w stabilnym działaniu witryny.

Ustawienie skrzynek mailowych

Dużym błędem wielu firm jest posiadanie skrzynki mailowej na darmowym serwerze. Założenie adresu e-mail z końcówką, która będzie nazwą firmy (na przykład jkowalski@nazwafirmy.pl) jest kluczowym elementem komunikacji z naszymi klientami. Pomożemy Państwu w założeniu profesjonalnego adresu e-mail, na który będą spływały zamówienia oraz zapytania o ofertę firmy.

Konfiguracja serwera i optymalizacja strony 

To kolejna niezwykle istotna rzecz w procesie budowy strony www. Gdy już zostanie wykonana, powinna być poddana optymalizacji. To kluczowa kwestia przy pozycjonowaniu witryny na frazy, które nas interesują. Ważna jest także optymalizacja samego hostingu. Serwery oferowane przez naszą firmę są dostosowane do stron pracujących na platformie WordPress. Pomożemy więc Państwu nie tylko w stworzeniu strony, ale także dostosujemy ją w sposób, który umożliwi optymalne wykorzystanie zasobów serwera.

Dodanie certyfikatu SSL

Następnym krokiem w procesie optymalizacji Państwa strony będzie wgranie certyfikatu SSL. Jest on dzisiaj standardem w branży i każda szanująca się firma powinna posiadać go na swojej stronie internetowej. Wgranie certyfikatu SSL niesie za sobą wiele zalet - przede wszystkim wzbudza zaufanie użytkowników jak i robotów Google do naszej witryny, co wydatnie wpływa na szybkość jej pozycjonowania.

Napisz do nas