Edycja gry FIFA 17 trudniejsza niż myśleliśmy

0
69

Od ponad miesiąca, czyli od premiery gry FIFA 17 najtęższe umysły zastanawiają się jak złamać zabezpieczenia, które wprowadził do gry silnik FROSTBITE
Po pierwszych doniesieniach, że edycja tegorocznej wersji będzie niemożliwa do wykonania, nareszcie pojawiło się światełko w tunelu.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie dostać się do wnętrza plików w których zapisywane są informacje na temat hierarchii katalogów z grafiką. Możemy również te pliki wyeksportować, jednak nadal trwają prace nad ponownym importem zmienionej wersji do gry. 
Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, dla wszystkich z Was, którzy zastanawiają się jaką wersję gry zakupić czy na PC czy na konsole, na ten moment doradzamy wersję konsolową. Nie możemy w 100% potwierdzić czy w tym roku zabezpieczenia zostaną złamane, oraz czy jeśli tak się stanie to w jakim stopniu edycja FIFA 17 będzie możliwa.

Pozostańcie z nami, odwiedzajcie nas codziennie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFIFA 16 ModdingWay Mod aktualizacja w drodze
Następny artykułFIFA 17 modele twarzy
Mariusz Boroń
Założyciel, oraz pomysłodawca portalu SERIES.pl . Czasem optymista, czasem pesymista. Z głową pełną pomysłów, stara się przekazać to w co sam wierzy, nie narzucając jednak swoich przekonań.